Realizace výstavních expozic Výroba nábytku na zakázku

Výstavní expozice

Naše firma se zabývá reklamní činností se zaměřením na výstavní expozice. Podle Vašich požadavků a představ navrhneme nejlepší řešení pro prezentaci firmy. Celou zakázku realizujeme komplexně od grafického návrhu přes výrobu a montáž až po doplňkové služby. Jelikož disponujeme truhlářskou výrobou, dokážeme velice pružně dodat i atypické expozice. Našich služeb v oblasti veletrhů a výstav můžete využít jak v České Republice, tak i v zahraničí.

Naše nabídka:

  • příprava architektonického návrhu výstavní expozice
  • vyřízení veškerých formalit s organizátory veletrhu včetně zajištění potřebných povolení
  • realizace expozice včetně kompletního vybavení
  • grafické zpracování a tisk veškerých propagačních materiálů
  • zajištění reklamy Vaší účasti
  • vybavení expozice audiovizuální technikou

Výroba nábytku na míru

V této oblasti je naší prioritou vždy uspokojit zákazníka. Jako firma s mnoha zkušenostmi pro Vás zajistíme výrobu kuchyňských linek, skříní na míru, předsíňových stěn a kancelářského nábytku.

Celý proces realizujeme komplexně. Tedy například Vaši novou kuchyňskou linku zaměříme a vytvoříme grafický návrh. Ten společně odladíme tak, aby přesně vyhovoval představám klienta. Na základě schváleného návrhu vše vyrobíme a podle požadavků zákazníka zajistíme případnou dopravu a montáž.

Naše nabídka:

  • zaměření nábytku přímo na místě
  • vytvoření grafického návrhu a konzultace
  • realizace výroby
  • doprava a montáž

Plovoucí laminátové a dřevěné podlahy

Podlaha je nedílnou součástí Vašeho domu nebo bytu. V dnešní době se těší velké oblibě pravě plovoucí podlahy ať už laminátové nebo dřevěné. Mezi velké výhody této moderní technologie bezpochyby patří její rychlá realizace, avšak vzhledem k některým úskalím vyžaduje zkušenosti.

Nesprávné postupy totiž mohou zapříčinit rozjíždění spár a následné zatečení tekutiny a v neposlední řadě také nasáknutí dřeva nebo dřevotřískového materiálu. Důležitá je také vymezení správné vůle mezi podlahou a stěnou.

Právě tyto protichůdné požadavky si vyžadují odbornou montáž a profesionální přístup, který pro Vás rádi zajistíme.

Dřevěné plovoucí podlahy:

Dřevěné plovoucí podlahy jsou moderní alternativou klasickým dřevěným parketám, které vyšly vstříc náročnějším módním trendům dnešní doby.

Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběny z různých druhů dřevin a v mnoha variantách povrchových úprav. Estetická výhoda použití dřevěné podlahy je v navození atraktivní atmosféry, kterou tento přírodní materiál v interiéru vytváří.

Laminátové podlahy:

Laminátová podlaha je levnější variantou přírodního materiálu. Asi největší výhodou je její následná nenáročná údržba. Díky moderním technologiím výroby dokáže velice věrně napodobit dřevěné podlahy. Laminátová podlaha je ale na dotek studenější a také hlučnější než Dřevěná plovoucí podlaha.

Dodávka a osazení interierových dveří

Firma si klade za cíl nejen velmi dobrou funkčnost dveří a zárubní, ale i uspokojení designových a cenových nároků a požadavků zákazníků. Široký sortiment námi dodávaných vnitřních interierových dveří umožní splnit Vaše představy o ideálním bydlení.